Cennik złotej rączki

Super Faceci to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących wykonania szeregu napraw w dogodnie wybranym przez siebie terminie bez zamartwiania się o koszty napraw ponieważ koszty te są stałe. Godzina napraw realizowanych przez Super Faceta, złotą rączkę to tylko 59 zł. W przypadku zadań wymagających szybszego wykonania polecamy "duet" fachowców, których godzina napraw wynosi tylko 99 zł. Dzięki duetowi praca wykonywana jest jeszcze szybciej a Ty oszczędzasz czas i pieniądze!

Rodzaj zleceniaGodzinoweRyczałtowe
SingielDuet
Ilość pracowników1 osoba2 osobyBrygada
Zaliczka zlecenia0%50%
Rozliczenie usługiOd czasu świadczonej usługiOd realizacji
Koszty materiałówMogą wystąpićNie występują
Koszt zlecenia59 zł/godzinę99 zł/godzinęindywidualne

Super Faceci to chyba najlepsze rozwiązanie dla osób potrzebujących wykonania różnego rodzaju szeregu napraw w dogodnie wybranym przez siebie terminie bez zamartwiania się o koszty zlecenia ponieważ koszty te są stałe.

W przypadku zadań wymagających szybszego wykonania polecamy "duet" fachowców, których godzina napraw jest proporcjonalnie niższa. Dzięki duetowi praca wykonywana jest jeszcze szybciej a Ty oszczędzasz czas i pieniądze!

Koszty poboczne

Rodzaj usługiKoszt usługi
Dojazd (miejscowości powiatowe)20 zł/ryczałt
Dojazd (pozostałe miejscowości)35 zł/ryczałt
Koszty materiałówwedług faktur

Najważniejszy jest oczywiście profesjonalizm, dlatego też stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług. Abyśmy mogli sprostać nawet tym największym i najtrudniejszym zadaniom, jesteśmy wyposażeni w komplety narzędzi. To właśnie dzięki nim i naszym sprawnym rękom udaje nam się codziennie rozwiązać problemy naszych klientów.

Uwagi:
Podane powyżej ceny są cenami brutto. Zlecenia weekendowe podlegają odrębnej wycenie. Niniejszy cennik oraz publikowane informacje nie zawierają kosztów materiałów i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.